Kullanat Ambalaj, Çok Al Az Öde , Kullanat Ambalaj, Çok Al Az Öde , SepetSEPETİNİZ
Sepetinizde ürün yok
Kullanat Ambalaj, Çok Al Az Öde , Kullanat Ambalaj, Çok Al Az Öde , Sepet SEPETİNİZ
Sepetinizde ürün yok

Ödeme ve Teslimat Şartları

Ödeme ve Teslimat

1. GÜVENLİ ÖDEME İLE GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Uluslararası Güvenlik Platformu, sanal alışveriş işlemlerinin güvenliğinin arttırılması için Visa tarafından geliştirilmiş en gelişmiş sistemdir. Sistemin Visa kredi kartları kullanımı için hazırlanan uygulamasına "Verified by Visa", MasterCard kredi kartları kullanımı için hazırlanan uygulamasına ise "Secure Code" isimleri verilmektedir.

Sistem uyarınca, sanal ödeme işlemi sırasında müşteriye bankası tarafından ödeme şifresi sorulmakta ve böylece kart sahibinin kimliği doğrulanmaktadır. Bu sayede yetkisiz kişilerce kredi kartlarının internet ortamında kullanılmasının önüne geçilmesi sağlanmaktadır.

Elektronik ticaretin anahtarlarından biri de "Sanal POS" sistemlerdir. Web üzerinden ödeme söz konusu olduğunda sanal POS´lar devreye girer. Klasik alışverişlerde kullandığımız POS (Point of sale- ödeme noktası) cihaz ve sistemlerinin, web siteleri üzerinden alışveriş yapmaya olanak sağlayan şekline sanal POS -VPOS (Virtual point of sale) denmektedir. Kısaca buna Internet´e uyarlanmış POS da diyebiliriz.

Sanal POS ile alıcı-satıcı ya da satıcı-tedarikçi arasında online bir ödeme sistemi ve altyapısı kurulmuş olur. Sistem basit olarak, firmanın web sitesi üzerinden bilgilerini giren alıcının banka ve kredi kuruluşlarında olan hesabından, aldığı ürün veya hizmetin bedeli olan paranın firmanın kendi banka hesabına geçmesine dayanır.

Bu sistemi uygulamak son derece kolay ve zahmetsizdir. Ürün ve hizmetlerini web üzerinden pazarlamayı düşünen bir firma öncelikle ticari hesabının bulunduğu bir banka ile üye işyeri ve e-ticaret sözleşmelerini imzalaması, devamında da bankaya ait VPOS yazılımını kendi web sitesine kurması yeterlidir.

Sanal POS işleyiş olarak oldukça güvenlidir, tüm işlemler Bu süreç esnasında, dijital olarak gerçekleştirilir. Güvenlik sistemleri SSL 128 / 256 bit´lik şifreleme algoritmasına dayanan dijital imza ve dijital sertifikalı giriş-çıkış işlemlerini çözmek çok zordur, bu nedenle klasik bir alışverişte yaşayacağınız güvenlik tehlikesi kat ve kat daha fazladır.

Secure Sockets Layer (SSL) Teknolojisi

kullanatambalaj.com’da alışveriş deneyimlerinizi en güvenli şekilde yaşamanız için, güvenlikli SSL Teknolojisi kullanılmaktadır. SSL Teknolojisi internet üzerinden yaptığınız alışverişler sırasında şahsi bilgilerinizi şifreleyerek güvence altına almaktadır. Doldurduğunuz tüm formlar SSL Teknolojisi kullanıldığından dolayı kötü niyetli kişilerin eline geçmez. Anasayfa sonu logonun altında gördüğünüz  Kilit Sembolü Bilgilerinizin SSL Sertifikasıyla güvenceye alındığının göstergesidir.

İyi alışverişler.

Ödeme Sistemi:

Websitemizde ;

1-Kredi Kartı ile ödeme

2-Kapıda Ödeme

3-Havale ile ödeme seçenekleri mevcuttur.

*Kredi kartı ile ödeme seçeneği web sitemiz sistemi üzerinden güvenli ödeme sistemleri garantisinde gerçekleşmektedir.

*Kapıda ödeme seçeneğinde nakit ödeme ve kredi kartı ile ödeme imkanı bulunmaktadır. Ancak Sitemizden alışveriş sırasında Kapıda Ödeme seçeneğinde Nakit Ödeme seçeneği işaretlenmiş ise Kargo teslimat için geldiğinde ödemeyi Kredi Kartına çevirme ya da Kredi Kartı ile ödeme seçeneği işaretlenmiş iken kapıda Nakit Ödemeye çevirme imkanı yoktur. Kapıda Ödeme seçeneğinde hangi ödeme aracı (Nakit veya Kredi Kartı) seçilmiş ise o ödeme aracı ile ödeme yapılabilecektir.Kapıda Ödeme seçeneğinde alışveriş limitleri Minimum; 100 TL. Maksimum; 5.000 TL dir.

*Ödeme seçeneği, havale olarak seçilen siparişlerin gönderimleri, tutarın kullanatambalaj'a ulaşması ve onaylanmasını takip eden iş günü içerisinde yapılır.

 

1.Kargo ve Sevkiyat Güvencesi:

Tüm siparişleriniz güvenli ve gizli paketlerdedir. Taşıma yapan kurye veya kargo firması ürün içeriğini bilmemektedir. Ürünlerinizin kutusu üzerinde gerekli bilgiler yazmaktadır.

Siparişler;  bir iş günü içerisinde çalışma saatleri içerisinde kargoya verilmektedir. Çalışma saatleri dışında gelirse siparişi takip eden ilk çalışma gününde kargoya verilir. Ürünlerin tarafınıza kargolanabilmesi için ürünler ile ilgili gerekli ödeme işlemlerinin tarafınızca tamamlanmış olması gerekmektedir.

3.Gizlilik:

Ürünlerinizi teslim aldığınızı takip etmemiz için teslimat sırasında sadece imzanız gerekmektedir. Eğer kargo geldiğinde adreste yoksanız sakın merak etmeyin. Kargonuzu almanız gereken yerin adresi kapınıza not olarak bırakılacaktır. Kargonuzu alamamanız durumunda, siparişiniz aşağı yukarı 1 (bir) hafta sonrasında tekrar tarafımıza geri kargolanacaktır.

4.Teslimat ve Ücretlendirme:

Ürünlerinizi sipariş ettiğinizde sistem tarafından otomatik olarak aldığınız ürünün ve bulunduğunuz bölgenin etkisine bağlı olarak alışveriş sırasında sizlere  kargo ücreti bilgisi gösterilecek ve kargo ücreti sizden tahsil edilip kendi firmamızın anlaşmalı kargo firması ile olan anlaşması ile size ulaştırılacaktır. Belirli dönem ve kampanyalara göre ücretsiz kargo hizmeti tarafımızca sunulabilmektedir. Bu uygulama sadece Türkiye içine geçerli olup Türkiye dışı ve KKTC ye gönderilen ürünlerde geçersiz kılınacak ve müşteriden yurtdışı ücretlendirme tarifesine göre fiyatlandırılması yapılacaktır, bu ücretlendirme için müşteri ile iletişim kurulup bilgi verilecektir.

Kargo Ücreti:

kullanatambalaj.com'dan yapacağınız alışverişlerinizde kargo ücreti alınmayacaktır. Kargo Gönderimi; kullanatambalaj.com'dan satın almış olduğunuz ürünlerin sizlere en hızlı ve güvenli şekilde ulaşmasına büyük özen gösterilmektedir. Bu nedenle, sizlere en iyi hizmeti sunabilmek için Türkiye'nin önde gelen kargo firmalarından MNG Kargo ve Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz.

Kargo Teslim Süresi ve Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar:

Siparişleriniz bir iş günü içerisinde kargoya verilmektedir. Siparişinizin gönderimiyle ilgili yaşanacak herhangi bir sorunda, ilgili departmanda görevli arkadaşlarımız sizinle irtibata geçeceklerdir. Siparişlerinizin kargodan teslimi sırasında ürünlerinizi kontrol ederek teslim alınız. Eğer ürünlerinizde hasar varsa, teslim esnasında kargo personeline tutanak tutturunuz. Taşıma sırasında oluşan hasarlardan kullanatambalaj.com sorumlu değildir.

 

Sizlere daha iyi bir hizmet vermek için çerezleri kullanırız. Sitemizi kullanarak çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi için : Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Kabul Et