Kullanat Ambalaj, Çok Al Az Öde , Kullanat Ambalaj, Çok Al Az Öde , SepetSEPETİNİZ
Sepetinizde ürün yok
Kullanat Ambalaj, Çok Al Az Öde , Kullanat Ambalaj, Çok Al Az Öde , Sepet SEPETİNİZ
Sepetinizde ürün yok

Hakkımızda

Firmamız Hakkında

Şirketimiz 2009 yılında Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgelerinin Temizlik ve Ambalaj malzemelerinin ihtiyaçlarını karşılamak üzere Malatya merkezde kurulmuştur. Değişen piyasa şartları ve bölgedeki müşterilerimizin desteğiyle 34 ilde aktif dağıtım ve pazarlama yapmaktadır.

Bu büyüme trendinin devamı niteliğinde gelişen teknolojik gelişmeleri de yakından takip eden firmamız faaliyetlerini e-ticaret alanında da sürdürme kararı almış ve 2014 yılında “kullanatambalaj” markasının temelleri atılmıştır. Bu yola 2016 yılında “kullanat” markasının lisanslı ve tescili yapılıp daha emin bir şekilde kurumsal yapılanma hamlesini tamamlamıştır. Halihazırda  “kullanatambalaj” adıyla dijital pazaryerlerinde faaliyet gösteren firma, hatırı sayılır bir müşteri kitlesine ulaşıp ciddi satış rakamlarına çıkmıştır. Teknolojik yatırım hamlesi olarak da, büyük bir teknolojik altyapı yatırımıyla www.kullanatambalaj.com ile e-ticaret hayatına başlamıştır. www.kullanatambalaj.com; ekonomik fiyat ve yüksek kaliteli ürün anlayışını esas alan tecrübeli kadrosuyla, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak ilk günkü amatör ruhla çalışmalarını sürdürmektedir.

Şimdi Kullan at ambalaj, uzman yöneticileri ve deneyimli kadrosuyla, Türkiye’de endüstriyel temizlik, Kullan at ambalaj  malzemeleri sektörünün yükselen değeri konumundadır. Bu değeri müşteri odaklı hizmet anlayışımıza borçlu olduğumuzu biliyor ve bunun haklı gururunu yaşıyoruz.

Vizyonumuz

Temizlik ve Ambalaj sektöründe; kaliteli, yenilikçi ve farklı ürünleri uygun fiyatlarla tüketiciyle buluşturan lider bir şirket olmak.

Değerlerimiz;

Müşteri memnuniyetini en yüksek değer olarak almak.

Rekabetçi olmak; faaliyet alanlarımızda en iyi olacak lider fiyatlar ile sektöre yön vermek.

Başarı; başarıyı bireysel değil birlikte olarak görmek.

Vizyon ve misyonumuza hizmet eden zorlayıcı hedefler belirlemek.

Yenilikçi olmak; gücümüzü müşterimizden ve girişimci ruhumuzdan alırız, değişime liderlik ederiz.

Yönetim Yaklaşımımız

Sorumluluk ve şeffaflık; öz değerlerimiz tevazu, insana saygı ve sosyal sorumluluklarımızın  farkında olarak bu değerlerimiz ile yönetimde farkındalık sağlamak

İnovasyon; Marka, patent, teknoloji, tasarım, fikri ve sınai mülkiyet alanlarında üstünlüklerimiz ile sektörde önder ve ilham alınan yıldız bir şirket olmak.

Misyonumuz

Günışığı plastik ambalaj ltd. şti. ‘ nin tescilli e ticaret markası olan kullan at ambalaj olarak, müşteri memnuniyetini en yüksek düzeyde tutacak kaliteli ürünler sunarken alanında en iyi hizmeti sağlayacağız. Sürdürülebilir istikrarlı kazançlar sağlarken çalışanlarımızın, toplumumuzun ve müşterilerimizin sağlığına itibar edeceğiz, kurumsal sosyal sorumluluk yükümlülüklerini yerine getiren ve çevreye saygılı bir şirket olarak faaliyet göstereceğiz. Müşterilerimizin ambalaj ihtiyaçlarını, yeni çözümlerle karşılamak...

Kaliteli Hizmet Sunmak...

Sizlere daha iyi bir hizmet vermek için çerezleri kullanırız. Sitemizi kullanarak çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi için : Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Kabul Et